Zgłoś się

 

STREFA (HANDLOWA) DOBRA

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/gNx3TXeCsuYBiF737

W czasie Festiwalu Gadafest 2023 utworzona zostanie STREFA (HANDLOWA) DOBRA, gdzie będzie można zaprezentować swoje wyroby rękodzielnicze, sztukę oraz produkty ekologiczne z małych osobistych, rodzinnych czy lokalnych biznesów.  Mamy wielką nadzieję, że zaprezentowane produkty będą promować to co najwartościowsze, czyli indywidualne podejście do odbiorcy, oryginalność, kreatywność i świetną jakość, a ich produkcja odbywa się bez szkody dla środowiska. Stoiska handlowe będą rozmieszczone w atrakcyjnym miejscu, przy głównym trakcie prowadzącym na teren festiwalu.
Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
Ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc skontaktujemy się z wybranymi wystawcami.

Termin: 21-23 lipca 2023
Miejsce: Pałac Mirów, ul. Wincentego Witosa 10, Książ Wielki

Koszt stoiska (3 dni)*:
400 zł / piątek (21.07. g.14:00-20:00**), sobota (22.07. g.12:00-20:00**), niedziela (23.07. g.10:00-16:00**)

* w koszcie stoiska uwzględnione jest wejście na festiwal oraz nocleg na polu namiotowym lub kamperowym dla jednej osoby, jeśli na jednym stoisku jest dwóch sprzedawców całkowity koszt opłaty za stoisko wynosi 500 zł.
** prosimy, aby stoiska nie były czynne krócej niż podane godziny. Jeżeli ktoś ma ochotę prowadzić stoisko dłużej – nie mamy nic przeciwko.

Nie zapewniamy stoisk, każdy wystawca powinien dysponować własnym namiotem oraz meblami wystawienniczymi, oświetleniem (preferowane wymiary namiotu na jedno stoisko to max. 3×2 m)
Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawiony bez nadzoru towar oraz rzeczy osobiste.

Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2023 r.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres gadafest@gmail.com z dopiskiem STREFA DOBRA