Festiwal Gadafest 2022

opublikowano: 10 maja 2022

Festiwal Gadafest po raz kolejny zabrzmi w Książu Wielkim i ponownie w samym środku lata! Już 29-31 lipca na terenie zabytkowego Pałacu Mirów usłyszycie wyjątkowych artystów na trzech scenach: plenerowej, elektronicznej, a także na scenie wewnątrz pałacu.

Tak jak w poprzednich edycjach, poza muzyką znajdziecie sporo aktywności dla młodszych i starszych uczestników festiwalu. Będą warsztaty, pokazy, wystawy, prelekcje, a także targ na którym będziecie mogli zakupić sztukę oraz różnego rodzaju rękodzielnicze wyroby. Na terenie Gadafestu będzie funkcjonować strefa gastronomiczna z foodtruckami oraz bar prowadzony przez kultowy krakowski Klub Betel. Czy coś więcej trzeba do szczęścia? 😉 Sprawdzajcie na bieżąco program wydarzenia oraz nasze social media, gdzie systematycznie ogłaszamy tegorocznych wykonawców!

W tym roku Festiwal Gadafest po raz pierwszy w swojej historii będzie biletowany. 10 maja rusza sprzedaż I puli biletów (karnetów 3 dniowych oraz biletów jednodniowych). Szybko się zorientujecie, że ceny biletów są bardzo przystępne. Zależy nam bowiem, aby każdy, kto tylko zechce być razem z nami w Książu Wielkim, będzie mógł to swobodnie uczynić.

A to jeszcze nie wszystko 🙂

> Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na Festiwal za free (oczywiście z opiekunem);

> Mieszkańcy Gminy Książ Wielki również mogą bezpłatnie uczestniczyć w Festiwalu za okazaniem dokumentu potwierdzającego ich miejsce zamieszkania (najlepiej dowód osobisty);

> Z obowiązku posiadania biletów/karnetów oczywiście zwolnieni są nasi wolontariusze (rekrutacja ruszy już niebawem).

Bilety można zakupić online u naszych partnerów:

https://goingapp.pl/wydarzenie/festiwal-gadafest-2022/lipiec-2022

https://empikbilety.pl/kup-bilety/festiwal-gadafest-2022/lipiec-2022

Ilość biletów w pierwszej puli jest ograniczona!

Do zobaczenia “na zamku”!

Grafika: LAszcz