HOUSE OF LUCY

House Of Lucy to muzyczny projekt trzech warszawskich producentów i przyjaciół. TAMTEN, Ivan Bayor i fopa, bo o nich mowa, to postacie mocno osadzone w polskiej scenie alternatywnej i klubowej, ich produkcje były wydawane przez takie wytwórnie jak The Very Polish Cut Outs, Regime Brigade, Superkasety Records czy FASRAT. Historia zespołu House Of Lucy, jest mocno związana z tajemniczym festiwalem “Lucyna”, na który raz do roku zjeżdżają się prominentne osoby z polskiej undergroundowej sceny elektronicznej i równie prominentna publiczność, żeby zapomnieć o tym co w muzyce wolno, a co nie wolno. Cytując utwór otwierający pierwszy album House Of Lucy “możesz zrobić wszystko w domu Lucyny, cokolwiek, jedynym ograniczeniem jesteś Ty”

Mroczne syntezatory z lat 80’tych, dubowy bas, post-punkowe gitary, agresywna perkusja, duszne wokale i trochę miękkich melodii . Czy to nie za dużo jak na jeden zespół? Przecież to House Of Lucy, wszystko jest możliwe w domu Lucyny, jedynym ograniczeniem jesteś Ty.

Pierwszy album House Of Lucy pt. “Welcome To The House Of Lucy” został wydany w 2022 nakładem krakowskiej wytwórni fałda.