WARSZTATY ODPOCZYWANIA

Czy masz wyrzuty sumienia, gdy śpisz do jedenastej? Czy potrafisz odpoczywać? Czy nie mylisz odpoczynku z obowiązkami z zakresu codziennej rutyny lub pasją, wobec której masz oczekiwania? Czy odpowiednio dawkujesz sobie relaks?

Zapraszamy na “Warsztaty odpoczywania”! W sobotę o godzinie 16:00 Aga Szuścik w pół godziny poprawi komfort Waszego odpoczynku. Będzie inspirująco i zabawnie. Po prostu przyjdź i dołącz, jak i z kim tylko chcesz. Nic nie płacisz, nie musisz nic przynosić – materiały otrzymasz na miejscu.

dr Aga Szuścik
Artystka wizualna, edukatorka, autorka projektu i kampanii „To się nie zdarza”, bloga „Życie po raku”, podkastu “Przygody ginekologiczne” oraz cyklu “In-Ty-Mnie” w Mieście Kobiet. Jedna z „50 Śmiałych 2019”, prelegentka TEDx. Fotografka (PWSFTviT), polonistka (UŚ), doktora sztuk filmowych (PWSFTviT). Wykładowczyni ASP w Krakowie oraz w AF w Krakowie i Warszawie, współzałożycielka i prowadząca kursy Akademii Siebie. Prowadząca audycję „Sztuka słuchania” w OFF Radio Kraków, absolwentka szkoleń Terapii Simontonowskiej oraz RTZ. Organizatorka sierpniowego wyjazdu Pozwól Sobie.
https://www.agaszuscik.com/
https://www.agaszuscik.com/pozwol-sobie