I po festiwalu…

opublikowano: 23 września 2022

…a jak po, to czas na foto i wideo relacje!

fot. Aleksander Hordziej

To była szalona słoneczno-deszczowa edycja. Miejscami słodko-gorzka, bo na pewno liczyliśmy na większą publiczność, jednakże nie płaczemy, bo to co się wydarzyło pod koniec lipca na terenie Pałacu Mirów w Książu Wielkim przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!

fot. Aleksander Hordziej

Festiwalowicze, którzy dotarli na wydarzenie okazali się być najwspanialszymi na świecie. Artyści dali z siebie wszystko! Energia rozpierała teren! Dekoracje, mapping – sztos! Ekipa budowniczych i wolontariusze spisali się na medal! Nasi partnerzy – śmiało możemy nazwać ich gadafestowymi przyjaciółmi, bo ich wsparcie było przeogromne, a u naszych gospodarzy czujemy się jak w domku i z chęcią mięciutko tam wylądujemy w każdej wolnej chwili. Rodzina gadafestowa się powiększa, rośnie w siłę też sam festiwal i liczymy, że za rok uda nam się przyciągnąć większą publiczność! Trzymajcie kciuki za nas, żeby i  nam siły wystarczyło (przyda się jej więcej 😉 ), bo chcemy dalej robić Gadafest dla Was!

fot. Aleksander Hordziej

Oglądajcie piękne foty i filmy (galeria), słuchajcie podcastów z radia (tutaj m.in. rozmowa po gadafestowa w OFF Radiu Kraków: https://off.radiokrakow.pl/api/data/article/7718/manifest.html )

Śledźcie nas na naszych social mediach i przede wszystkim nieście gadafestową nowinę dalej!