Plash

Plash – Dj, Producent, Kolekcjoner płyt oraz B-Boy. Za gramofonami stoi od 1999r. Na Breakowej scenie aktywny od 1997r. Przez ten czas zagrał setki imprez, koncertów czy breakowych walk. Regularnie udziela się w różnych muzycznych projektach począwszy od współpracy ea znanymi Polskim jazzmanami tj-Jarosław Śmietana czy Wojciech Karolak skończywszy na ostrych brzmieniach z zespołem Wu-Hae, z którym wystąpił przed legendarnym zespołem Korn. Obecnie gra w zespole FLUE który jest niesamowitym połączeniem klawiszy, basu, perkusji, samplera oraz gramofonów. Jego sety to duża dawka funku, soulu, oryginalnych breaków, klasycznego rapu czy nawet mocnych gitarowych brzmień. Najczęściej udziela się grając na breakingowych (break dance’owych) bitwach w Polsce i za granicą. Zagrał sporo ważnych breakowych eventów takich jak np: Freestyle Session Europe, Circle Prinz, United Style, Red bull BC one Poland, Over The Top, Skill Masters, Warsaw Challenge, Outbreak Europe, Flow Mo Annivesary, Yalta Summer Jam, Hip Opssesion.

Był wykładowcą w szkole d’jskiej “Rodec scratch collage” przez 3 lata z rzędu. Obecnie prowadzi warsztaty z szeroko pojętego dj-ngu oraz przekazuje prawdziwe wartości kultury hip hop, od wielu lat współpracując z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce.

Na swoim koncie ma swoje pierwsze producenckie EP „Isolation” które ukazało się w 2014 w limitowanej winylowej wersji 500szt. W 2018 wydał swój pierwszy album “Out Of Line” który również wyszedł w winylowej wersji i wyprzedał się w ciągu kilku miesięcy. W 2017 ukazał się debiutancki album Flue pt “Influence” również na winylowym nośniku. Jest również autorem 4 mix cd które również cieszą się sporym uznaniem wśród słuchaczy.

Supportował lub występował na jednej scenie z takimi artystami jak:

Dj Premier, M.O.P, Dilated Peoples, Afu-Ra, Mos-Def, Ugly Duckling, Pharaohe Monch, Beatnuts, The Pharcyde, DMX, Lords Of The Underground, Blackmilk, Masta Ace, Onyx, Das-Efx, Onyx, Scratch Perverts, Dj Kentaro, Iam, Hocus pocus ,Korn, Dog Eat Dog, Sepultura, Napalm Death oraz wielu innych.

Dyskografia:

Wu-Hae – “życie na raty” 2005, Stylowa Spółka Społem “Powrót po przeszłości” 2009, Wojtas “23” – 2013

Mix CD’s : SlowFlow, Me Myself & Vibe, B-boy Boom Baps vol 1&2, Stuck in Emotion (with Mr Krime)

Rap History Warsaw 97, Wu Tang Tribute.

Plash Productions:

Plash – Isolation EP – 2014

Flue – Influence LP – 2017

Plash – Out Of Line LP – 2018