KONTROL

DJ, promotor i organizator pochodzący z Limanowej specjalizujący się w muzyce drum&bass. Swoją przygodę za deckami rozpoczął pod koniec 2011 roku. Idąc przed siebie zalicza coraz to nowe kluby, festiwale czy też inne dziwne miejsca na muzycznej mapie Polski – od Zakopanego aż po Sopot – trzymając sztamę i zbijając piątki z rodzimymi artystami. Ma również na koncie supporty zagranicznych gwiazd DnB, takich jak: High Contrast, The Audio, Camo & Krooked, Danny Byrd, Metrik, Rockwell, The Upbeats, Wilkinson, Mind Vortex oraz erb N dub. Pojawił się też w audycji Huberta Augustyniaka na falach radiowych Programu Czwartego Polskiego Radia. Obecnie stanowi 1/3 składu Futudrama, działającego w Krakowie.

Jeżeli szukacie DJa, który rozwali Waszą imprezę godzinnym setem, dobrze trafiliście. Jeżeli szukacie DJa, który zagra całą noc na wysokim poziomie – również. Trzeba zaznaczyć, że jego sety są zawsze spontaniczne. Ma bardzo bogatą bazę muzyczną, a to co lubi najbardziej, to łączenie klasycznych kawałków ze świeżutkimi bangerami.

Co zaserwuje Wam w niedzielny poranek? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Wszystko wskazuje na to, że weźmie ze sobą sporo kawałków oscylujących w granicach 170-180 BPMów prosto z Wysp. Nie wyklucza, że mogą zdarzyć się odstępstwa od normy. Możliwe, że zacznie mocno, a skończy lekko, albo na odwrót – wszystko wyjdzie w praniu.