HITRASH

Z krakowską sceną elektroniczną związany od dekady. DJ i producent oraz twórca i mózg cyklu TECHNO TECHYES, a prywatnie dusza-człowiek. HiTrash to chodzący zegarek i żywy Excel, dzięki czemu wszystkie imprezy, które organizuje, są zawsze dopięte na ostatni guzik.

Muzycznie najczęściej sięga po progresywne, przestrzenne techno, które zachowuje świetny balans między byciem tanecznym i technicznym. HiTrash wyznaje zasadę “szybko, ale za to mocno” oraz “życie zaczyna się po 140-tce”. 

HiTrash’a już mieliście okazję usłyszeć na poprzednich edycjach Festiwalu i to tych odległych, organizowanych jeszcze w Rabce-Zdroju, gdzie to zagrał tłustego seta, porywając na parkiet w tzw. “klatce” nawet tych zdeklarowanych przeciwników techno i jego pochodnych. Zagrał też na ostatniej edycji w Siedlisku. W tym roku natomiast zagra dwa sety – popołudniowy, rozgrzewający atmosferę klubową w klimatach deep acid oraz poranny, mocny i szybki w stylu rave techno ze sporą dawką nu trance’ów. No i z dumą chwalimy się, że HiTrash stał się członkiem naszego gadafestowego zespołu koordynując tegoroczną scenę elektroniczną.